Неділя
25.10.2020
13:47
Вітаю Вас Гість
RSS
 
БЕРЕЗНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна Реєстрація Вхід
Олімпіади - 2019 »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...

...

...

...

...

...

Вітаємо переможців

З 06 листопада по 04 грудня 2019 року відділом освіти проведено районні олімпіади з 12-ти навчальних предметів, у яких взяли участь учні нашої школи. Більшість учасників продемонстрували достатній і високий рівень знань і посіли 21 призове місце. У минулому році їх було 26 , саме тому в рейтингу шкіл району І-ІІІ ступенів наша школа посіла 6 місце.

Отже, вітаємо переможців:

1. Бабинець Іванна, учениця 11 класу - ІІ місце з історії, вчитель Заривчатська М.М.

ІІ місце з правознавства, вчитель Заривчатська М.М.

2. Бута Марина, учениця 11 класу - ІІІ місце з фізики, вчитель Коваль І.І.

3. Кошеля Анатолій, учень 11 класу - І місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

4. Куруц Маріанна, учениця 11 класу - ІІІ місце з математики, вчитель Ловга Г.М.

5. Мотиль Юрій, учень 11 класу - ІІ місце з хімії, вчитель Мотиль Ю.Ю..

6. Федикович Діана, учениця 11 класу - І місце з трудового навчання, вчитель Іваник М.І.

7. Андрела Вікторія, учениця 10 класу - ІІ місце з інформаційних технологій, вчитель Чикивдя Г.М.

8. Куруц Василь, учень 10 класу - І місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

9. Прийма Уляна, учениця 10 класу - ІІ місце з фізики, вчитель Коваль І.І.

10. Бута Вікторія, учениця 9-А класу - ІІ місце з математики, вчитель Куруц М.І.

ІІІ місце з фізики, вчитель Коваль І.І.

11. Кікало Степан, учень 9-Б класу - ІІ місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

12. Федикович Євгенія, учень 9-А класу - ІІІ місце з французької мови, вчитель Бучмей О.Ю.

13. Чикивдя Марія, учениця 9-А класу - І місце з трудового навчання, вчитель Іваник М.І.

І місце з інформатики, вчитель Чикивдя Г.М.

ІІ місце з хімії, вчитель Мотиль Ю.Ю.

ІІ місце з інформаційних технологій, вчитель Чикивдя Г.М..

ІІІ місце з історії, вчитель Кікало Ю.Ю.

14. Варга Іван, учень 8-А класу - ІІІ місце з хімії, вчитель Гудак М.М.

15. Метеньканич Василь, учень 8-А класу - ІІ місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Офіційні сайти

...

...

...

...

...

...

...

...

...