Понеділок
23.09.2019
15:48
Вітаю Вас Гість
RSS
 
БЕРЕЗНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна Реєстрація Вхід
Олімпіади-2018 »
Меню сайту

Ощадбанк

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...

...

...

...

...

...

З 07 листопада по 05 грудня 2018 року відділом освіти проведено районні олімпіади з 12-ти навчальних предметів, у яких взяли участь учні нашої школи. Більшість учасників продемонстрували достатній і високий рівень знань і посіли 25 призових місць. У минулому році їх було 18 , саме тому в рейтингу шкіл району І-ІІІ ступенів наша школа посіла 5 місце.

Отже, вітаємо переможців:

1. Блажівська Дарина, учениця 11 класу - ІІІ місце з трудового навчання, вчитель Іваник М.І.

2. Куруц Михайло, учень 11 класу - ІІІ місце з української мови та літератури, вчитель Куліш Г.В..

ІІІ місце з фізики, вчитель Коваль І.І.

ІІІ місце з хімії, вчитель Гудак М.М.

3. Бабинець Іванна, учениця 10 класу - ІІ місце з історії, вчитель Заривчатська М.М.

ІІІ місце з правознавства, вчитель Заривчатська М.М.

4. Бута Марина, учениця 10 класу - ІІ місце з біології, вчитель Куруц М.В.

ІІ місце з фізики, вчитель Коваль І.І.

5. Кошеля Анатолій, учень 10 класу - І місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

6. Мотиль Юрій, учень 10 класу - ІІ місце з хімії, вчитель Мотиль Ю.Ю.

7. Федикович Діана, учениця 10 класу - ІІ місце з трудового навчання, вчитель Іваник М.І.

ІІІ місце з інформатики, вчитель Чикивдя Г.М..

8. Федикович Іван, учень 10 класу - І місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

9. Андрела Вікторія, учениця 9-А класу - ІІІ місце з англійської мови, вчитель Куруц Н.І.

10. Куруц Василь, учень 9-А класу - І місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

ІІІ місце з біології, вчитель Куруц М.В.

11. Кошеля Христина, учениця 9-А класу - І місце з трудового навчання, вчитель Іваник М.І.

12. Прийма Уляна, учениця 9-Б класу - ІІІ місце з французької мови, вчитель Бучмей О.Ю.

13. Федя Інна, учениця 9-Б класу - ІІІ місце з математики, вчитель Куруц М.І.

14. Бута Вікторія, учениця 8-А класу - ІІІ місце з математики, вчитель Куруц М.І.

15. Чикивдя Марія, учениця 8-А класу - ІІ місце з хімії, вчитель Мотиль Ю.Ю.

ІІ місце з трудового навчання, вчитель Іваник М.І.

ІІІ місце з історії, вчитель Кікало Ю.Ю.

ІІІ місце з географії, вчитель Кікало Т.В.

16. Кікало Степан, учень 8-Б класу - І місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Офіційні сайти

...

...

...

...

...

...

...

...

...