Понеділок
23.09.2019
15:53
Вітаю Вас Гість
RSS
 
БЕРЕЗНИКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна Реєстрація Вхід
Олімпіади-2017 »
Меню сайту

Ощадбанк

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...

...

...

...

...

...

З 07 листопада по 05 грудня 2017 року відділом освіти проведено районні олімпіади з 17-ти навчальних предметів, у яких взяли участь 46 учнів нашої школи. Більшість учасників продемонстрували достатній і високий рівень знань і посіли 18 призових місць, що становить 40% від загальної кількості. У минулому році їх було 17, саме тому в рейтингу шкіл району І-ІІІ ступенів наша школа посіла 5 місце.

Отже, вітаємо переможців:

1. Ньорба Оксана, учениця 11 класу - ІІ місце з французької мови, вчитель Бучмей О.Ю.

                                                                   ІІ місце з інформатики, вчитель Чикивдя Г. М.

                                                                   ІІІ місце з інформаційних технологій, вчитель Чикивдя Г. М..

                                                                   ІІІ місце з трудового навчання, вчитель Іваник М.І.

 2. Чикивдя Василь, учень 11 класу - І місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М..

                                                                  ІІІ місце з географії, вчитель Кікало Т. В.

3. Куруц Михайло, учень 10 класу - ІІІ місце з фізики, вчитель Коваль І.І.

4. Кошеля Василь, учень 10 класу - І місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

5. Бута Марина, учениця 9-А класу - І місце з біології, вчитель Куруц М.В.

6. Мотиль Юрій, учень 9-А класу - ІІІ місце з хімії, вчитель Мотиль Ю.Ю.

7. Федикович Діана, учениця 9-б класу - ІІІ місце з інформатики, вчитель Чикивдя Г.М..

8. Кошеля Анатолій, учень 9-Б класу - ІІ місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

9. Куруц Василь, учень 8-А класу - ІІІ місце з трудового навчання, вчитель Кацавал П.М.

                                                              ІІІ місце з біології, вчитель Куруц М.В.

10. Прийма Уляна, учениця 8-Б класу - ІІІ місце з французької мови, вчитель Бучмей О.Ю.

11. Федя Інна, учениця 8-Б класу - ІІІ місце з математики, вчитель Куруц М.І.

12. Бута Вікторія, учениця 7-А класу - ІІІ місце з математики, вчитель Куруц М.І.

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Офіційні сайти

...

...

...

...

...

...

...

...

...